KONST / Litografier / Färglitografi 14333341
nr 1433 3341
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 20x13cm. Bladets mått: 38x28cm, oramat löst blad. Signerad
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:10:49
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
22 nov
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni